Odchudzanielight divider bottom - Odchudzanie

Zdrowe i bezpieczne odchudzanie.

Zastanawiasz się jak skutecznie zrzucić nadmiar kilogramów, a równocześnie zadbać o swoje zdrowie ?

Pomogę Ci pozbyć się zbędnych kilogramów  oraz trwale zmienić nawyki żywieniowe, dzięki czemu efekty odchudzania utrzymają się przez długie lata.Nauczysz się jakich dokonywać wyborów żywieniowych. Ustalimy szczegółowy plan dietetyczny oraz będziemy kontrolować efekty podczas wizyt kontrolnych dzięki czemu zyskasz poczucie, że dieta jest skuteczna, a postawione cele na wyciągnięcie ręki.

Moja indywidualna terapia dietetyczna zapewni Ci osiągnięcie założonego celu, dzięki czemu poczujesz się lepiej i będziesz mieć zdecydowanie więcej energii na co dzień.

Kiedy kuracja jest konieczna?
BMI 25-30
Nadwaga

Twoje BMI znajduje się w przedziale między 25-30. Zaczyna się nadwaga. Najczęstszą przyczyną jest brak aktywności fizycznej i oraz nadmierna podaż energetyczna czyli za duża ilość jedzenia. Nadwaga może spowodować szereg chorób m.in układu krążenia, cukrzycę czy też stłuszczenie wątroby.

BMI 30 +
Otyłość

Jest to stan patologicznie zwiększonego udziału tkanki tłuszczowej w organizmie człowieka prowadzącym do uszkodzenia czynności i struktury poszczególnych narządów ,zaburzeń metabolicznych i fizjologicznych ,problemów socjologicznych i psychologicznych czego efektem jest skrócenie czasu życia ! Leczenie dietetyczne pod okiem specjalisty to absolutna konieczność !

Dla kogo?  
  • Osoby z nadwagą (BMI 25-30)
  • Osoby z otyłością  (BMI 30+)
Co zyskujesz ? 
  • profesjonalną opiekę dietetyczną,
  • sprawdzone nawyki żywieniowe
  • pomiary antropometryczne
  • analizę składu ciała
  • wsparcie psychologiczne w czasie trwania kuracji

Jestem po to, by pomóc Ci przejść przez cały proces utraty masy ciała.

Zapewniam Indywidualne plany żywieniowe dostosowane do Twoich potrzeb. Twoje szczęście jest dla mnie na pierwszym miejscu !

Jeśli masz problem z nadwagą bądź otyłością nie zwlekaj !


Umów się na wizytę

Potrzebujesz pomocy?

Zapraszam do kontaktu.
Postaram się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.


Napisz wiadomość

dark divider bottom - Odchudzanie

Ostatnie posty